Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? iphone 4s vagy...

Szim kérdése:

Melyik jobb? iphone 4s vagy samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés

#iPhone 4S #sasung s3
2013. márc. 10. 17:50
1 2
 11/16 Kutyus70 ***** válasza:
61%

Nem áll szándékomban megbántani, de meg kell kérdeznem, hogy ezt komolya kérdezted...? Ha igen, akkor leírok valamit, és ebből döntsd el Te.

Nekem van egy iPhone 4S-em. Akadózás mentesen fut rajta Asphalt 7, Modern Combat 3 és 4, Real Racing 3. A Samsung Galaxy Note 2-ön viszont sokkal lassabban töltenek be, és még szaggatnak, akadóznak is, pedig 4 magos, 1.7 Ghz. (!) SG S3 meg gyengébb mint a Note 2. Ezek után visszakérdezek a saját kérdéseddel: Szerinted melyik jobb, az iPhone 4S vagy Samsung Galaxy S3...?

2013. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyiltságban Android tehát S3.

Viszont az Iphone meg tényleg smooth rendszer.

2013. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kutyus, az SGN2 1.6 GHz-s, és azt sem hiszem el, hogy azon szaggatnának ezek a játékok, nekem az S3-on egyik sem szagatott még be, és a lehető leggyorsabban hozza be az appokat, játékokat. Szerintem pont kifogtál egy sz*r példányt, vagy nemtudom.
2013. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kaszas9714 ***** válasza:
Szerintem egyértelműen I4s. Van egy 4 magos androidos tabletem, ami jóval gyorsabb az S3-nál, valamint egy iphone 4s-em. És ugyan én direkt kerestem 'kis' képernyős okostelefont, de inkább az Iphonet választanám. Sokkal stabilabb, megnyerőbb, gyorsabb (!!) És sokkal nagyobb élvezet használni.
2013. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Multigod97 ***** válasza:
1Valaki írta hogy "ha az apple észbe kap, akkor min. raknak bele egy 4 magos procit". Minek? így is sokkal akadásmentesebb, mint bármleyik Androidos csoda. Ami meg azt illeti, hogy az iPhone-on mindenért fizetni kell, és z S3-on nem, az pedig egy kicsit jobban nézzen utána a dolgoknak (ugyanazért kell fizetni)
2013. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 István Homoki válasza:
Szerintem az iphone 4s! Megbízható és lefagyhatatlan!
2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!