Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a Samsung Galaxy különböző változatai vannak, én szeretnék valami hasonlót (android, okostelefon stb), de mégis valami olyat amit nem mindenki kezében látni mostanában. Mik a lehetőségek?
2013. márc. 10. 20:34
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Egy árat azért írhattál volna :D A Kínaiaknak vannak ritkább modelljei (pl. Huawei ZTE Alcatel) de ezek is elég sablonosak.

Amúgy ezt a kérdést én úgy tudtam le hogy Kínából rendeltem egy telefont (Jiayu G3), ilyennel valószínűleg nem fogok összefutni.

2013. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Nokia, Blackberry, HTC telókat ritkábban lehet látni. Huaweivel se gyakran találkoztam... Talán meg is van ennek az oka. Én is Samsunggal, Sonyval találkozok a leggyakrabban, nekem egy Sony Ericsson Xperia Mini Prom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2013. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

pont azért látsz mindekinél ilyeneket mert ezek a legjobbak leg megbízhatóbbak márkát tekintve.

ha veszel egy no name valamit vagy akármilyen ritka telefont azzal szerintem semmilyen előnyöd nem lesz inkább csak azt kockáztatod hogy befürdesz vele mert nem ismered,nem elég elterjedt stb.

ha nem akarsz néptelót akkor pl lg optimus g jó választás lehet,már az ára miatt sem népteló meg amúgy is mindenki apple,samsung,sony meg htcben gondolkozik.

2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak!:)
2013. márc. 10. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem jó a "különcködés".
2013. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a Samsung Galaxy különböző változatai javarészt túlarazottak(és még sok régi szutykot is árulnak belőlük) ami normális név a galaxy sorozatban az inkább az S és Note széria.
2013. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A galaxy-k azért elterjedtek, mert most már galaxy mánia van itt. A Sony-k meg azért, mert szinte minden Sony jó ár érték arányú. Szóval egy Sony-val semmiképp nem fognál mellé, kivéve az Xperia J-t, és az Xperia Miro-t.

Szóval a Galaxy tulajok nagyrésze a szürke átlag, akik nem akarnak kilógni a sorból és követik a divatot, akik meg Sony-t vesznek, azok nagyrészt az ésszerű vásárlók. (tisztelet a kivételnek)

2013. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!