Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Youtube videó leírásában az...

A Youtube videó leírásában az a +280 MHz a túlhúzást mértékét jelöli?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yvE9qtUsS-0

a videón szereplő telefonban ugyebár MTK6516 van (ráadásul az alap órajel is el van írva, mivel a max. ajánlott órajel 416 MHz nem 460 MHz). Namármost ha az a +280 MHz a túlhúzást jelöli, akkor ezt a processzort 416 MHz-ről 740 MHz-re húzták. Ez több mint 77%-os túlhúzás. Hogyhogy nem hasal el tőle a proci? Illetve legálisan lehet ennyire túlhúzott procival működő telefont árulni?


2013. márc. 10. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyenge processzor , ennyi túlhúzástól sem fog akadásmentesen működni.nem hiszem hogy lenne jelentősége annak hogy gyárilag tuningolt a processzor, van más gyártótól is ilyen telefon, pl Ace és Gio, ott 600 mhzről van 800mhzre tuningolva
2013. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom, nem hogy nem akadásmentesen fog működni, nagyon instabillá teszi az egész rendszert,ha ekkora mértékben van túlhúzva egy processzor. én arra voltam kíváncsi h hogyhogy nem hasal el tőle, én a telóm 1GHz-es processzorát nem merném 200 MHz-nél többel húzni, ami kb 20%, ezek meg hogy tudtak egy ilyen procit eddig húzni nem is értem... na mindegy csak amikor ezt először láttam nem hittem el, h lehetséges ilyen egyáltalán...
2013. márc. 11. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!