Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hegesztést fényképezünk...

Ha hegesztést fényképezünk vagy videózunk sűrűn, tönkre mehet a kamera?

Figyelt kérdés
Főleg az ív hegesztésnél mondták. Mitől romolhat el?

2013. márc. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha belenyomod, akkor igen.

Bár nem értem, hogy miért kell sűrűn videózni? Mert nem nagyon látszik semmi benne.

2013. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:

"Mitől romolhat el?"


Répattanak a szikrák, például.

2013. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamera előtt a lencse eléggé védi, szóval hiába pattan rá a szikra. Maximum a lencsébe olvad bele. Ha kellő távolságból kamerázol, akkor semmi baja nem lehet elméletileg.
2013. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az, én is így gondoltam hogy semmi baja nem lehet tőle, mert hát mégis mitől lenne?! De most hogy suliban hegesztettünk, aztán mondta a tanár is meg egy másik osztálytársam hogy ne kamerázzam mert tönkre megy a kamera.

Mondom sose hallottam még ilyenről.

2013. márc. 12. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elektronikusoknak mentek.. Nálunk anno inkább azért szóltak, hogy ott kamerázunk, és benne van a helyszín, stb. Igaz, akkor baromkodtunk. Mond neki, hogy, ha tönkremegy, akkor így jártál.. Ha betartod a távolságot, akkor nem lesz baja.
2013. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!