Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » One X, Optimus 4x HD, Xperia...

One X, Optimus 4x HD, Xperia T vagy One S éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 16:46
 1/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Xperia T-t éri meg a legjobban, de én a One X-et vinném.
2013. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hardveresen kb mindegyik megegyezek (One X-ben és 4X HD-ben ugyanúgy Tegra 3 van, Xperia T-ben meg One S-ben pedig ezekkel kb ugyanolyan erős Krait magos procik, RAM is ugyanannyi mindenhol, stb.).

Szóval ár, kijelző, szoftver alapján, kijelző One X-ben és LG-ben a legjobb IPS kijelző, aztán One S-ben az AMOLED és Xperia T-ben a sima TFT.

UI relatív, hogy melyikben a legjobb, szerintem a HTC Sense a legjobb (legalábbis ezek közül mindenképp), az a két HTC-n megegyezik, Xperia Timescape vagy milyen UI-ja nekem kevésbé tetszik, de az LG-nél még az is jobb.


Illetve HTC-k közül igaz, hogy a One S hardveresen kb ugyanaz, mint a One X, de a HTC mégis a One X-et tartja a fő platformnak (amíg a HTC One meg nem jelenik), szóval akkor én már inkább azt venném a kettő közül.

2013. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Xperia T-t cseréld ki egy Xperia V-re, mert az ugyaj azt tudja, plusz por és vízálló, és ugyan annyiba kerül. És akkor a V a legjobb, mert minden másban kb ugyan olyanok.
2013. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!