Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50 ezer környékén milyen...

50 ezer környékén milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömnek kéne és sajnos Sony mobilt nem akar így azok nem játszanak. Előre is köszi:)
2013. márc. 11. 20:35
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akkor szerintem inkább gyűjtögetnie kéne még, vagy vesz egy gagyit.
2013. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Amúgy Android vagy WP? Android terén mondjuk egy HTC One V, WP terén pedig Lumia 710 vagy a hamarosan megjelenő Lumia 520.
2013. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
De ugyanaebben az árban egy Sony emberesen elveri ezeket.
2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Android-os kéne. Én is győzködtem hogy Sony-t kéne választania de semmiképp se akarja(van egy x8-sa és azt nagyon utálja gondolom ezért...). Ami a legrosszabb hogy egy Samsung Galaxy Ace-t akarna fehérben amit hát finoman szólva se ér annyit amennyi, én speciel nagyon utálom de amig nincs pénzem újra addig ez van:D
2013. márc. 11. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor térítsd észhez, mert attól, hogy a Sony első példányok közötti készülékei nem olyan jók a mostaniakhoz képest, az nyilvánvaló. De ne vegyen egy hasonló elavult szart, azzal a különbséggel, hogy az Ace-t 1-2 éve adták ki, az X8-at pedig bő 4 éve és ugyan olyan szinte... Én azért megmutatnám neki, hogy milyen jó árban vannak a 2 magos telefonjaik és átbeszélném vele. Ha nem, akkor meg egy Lumia 800.
2013. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Kevés rossz telefont adott ki a Sony a kezéből az utóbbi néhány évben, de az X8 közöttük van. Csak fejlődik és fejlődik, immár erősen az élmezőnyben üldögél. Beszéld rá, mutasd meg neki ezt az oldalt vagy akármi. Normális Sony-t kell venni, azt nem fogja utálni. Egy Ace szintű készüléket ugyanúgy falhoz vágna egy idő után, az meg nem Sony.
2013. márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az x8 már 3 éves. Annyi idő alatt rengeteget fejlődött a sony.

Meg nyilván még 2 éve, amikor nem volt elavult, akkor még nem utálta az x8-át.

Ha nem akarsz neki nagyon rosszat, akkor győzd meg a specifikációkkal, hogy egy sony a legjobb ennyiért.

2013. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!