Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek új telefont 0%-os...

Hol vegyek új telefont 0%-os THM-el?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S III készüléket akarok vásárolni, hitelképes vagyok!

2013. márc. 11. 21:37
 1/4 anonim válasza:
Állítólag a Media Markt-ba most telefont is lehet venni 0% thm-el. ma mondta egy ismerősöm. Egy próbát talán megér!
2013. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed akkor ne vegyél.Ilyen egyszerű.Gondolom nem életbevágóan fontos.Én sem szoktam úgy vásárolni semmit hogy tudom hogy nincs rá pénzem.
2013. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balázs88 ***** válasza:

#2

Mért ne vehetne részletre telefont? Az nem azt jeleni hogy nincs rá pénze, csak gondolom egyben nem akar kifizetni több mint 100ezret.

2013. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 éve én is kamatmentes törlesztőre vettem az iphone 4S-en! 35öt leraktam aztán 1 évig törlesztettem! De én a t-mobileba vettem nem a Media Markt-ba! De ha jól tudom akkor a Madiaba csak akkor van kamatmentes törlesztőbe ha valamilyen ünnep vagy akció van, a t-mobileba az év bármelyik napján megveheted a telót kamatmentes törlesztőre!
2013. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!