Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tiporól vélemények?

Sony xperia tiporól vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 06:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ami még nagyon tetszik és szóba jöhet a Galaxymini 2
2013. márc. 12. 07:29
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a Tipo.
2013. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg nekem, hogy egy szóban leírjam a véleményem a Tipo-ról: Király!
2013. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is csak jókat olvastam a tiporól,de a galaxy mini 2 is nagyon tetszik arról mit gondoltok,ti melyiket vennétek?
2013. márc. 12. 07:40
 5/12 anonim válasza:
100%
nekem is a tipo tetszik inkább. én is most gondolkozok, hogy beruházok egy olyanra.. ismerősömnek van, szerinte ebben az árkategóriában a legjobb.
2013. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mini 2, kb ugyanaz mint a tipo, csak más felhasználói felület, meg külső(meg más gyártó), szóval , amelyik neked jobban bejön külsőleg azt vedd(igaz, hogy Tipo ICS, Mini 2 nem, de elvileg lesz rá JB) tipo tulaj vagyok
2013. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanaz hardveresen a kettő, szimpátia alapján dönts.. melyik kinézete és felhasználói felülete tetszik jobban. Én a kettő közül samsung párti vagyok, ezért vettem meg a Galaxy Mini 2-t.. szerintem teljesen korrekt kis masina, nem akadozik (jó, bekapcsolás után kb 5 másodpercig, ill. amikor beleteszem az sd kártyát, utána amíg fut a médiakeresés, de hát azt a pár másodpercet ki lehet bírni a galériában való turkálás nélkül :D ) szóval alaphelyzetben tökéletesen használható, eddig ami játékot ráraktam (Angry Birds space, Speedx 3d, Hill climb racing, Temple run) gyönyörűen, simán, laggolás nélkül viszi :) gondolom a Tipo ugyanezt tudja, mivel a memória meg a proci meg minden "belső szerve" ugyanaz :D


Mindjárt jön Bambusz1 és kifejti, mennyivel jobb a sony :DD


Figyelj.. mindkettő jó kis gép.. Nincs köztük nagy különbség (igen, a sonyn frissebb android van, de a samsungon lesz jelly bean hamarosan)

Szóval menj be egy boltba, és tapizd meg mindkettőt, amelyik szimpatikus, azt vedd meg :)

2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mennek a zöld kezek.Amúgy ma megvettem a tipot:)
2013. márc. 12. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Egészséggel használd :D
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, használd egészséggel!

És kedves Mini2-ős válaszoló!

Nem azt mondom, hogy sokkal jobb a tipo, csak azt, hogy jobb. Sok indokot fel tudok sorolni, csak eggyik se annyira fontos, mint mondjuk ha a hardver között lenne sok különbség. Nem kell engem sony fannak nézni, mert nem vagyok az:)

Szóval ebben jobb a tipo: jobban van optimalizálva, ics van rajta, a mini2-re majd elvileg jön frissítés, jobb az anyaghasználata, és egy kicsit szebb a kijelzője.

Ennyi. Egyikben sem lényegesen jobb, de jobb.:)

2013. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!