Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok 50 e Ft-ig? A HTC-ről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem Nokiám volt kb 4 évig, nagyon szerettem, lehet a Nokiánál maradnék, miket tudtok ajánlani. Vagy a Nokián kívül milyen típusok a jók?

2013. márc. 10. 11:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Inkább az érintőképernyős érdekelne, azért köszi!
2013. márc. 10. 11:23
 2/11 anonim ***** válasza:
android vagy windows phone érdekelne inkább?
2013. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Bármit vegyél, csak Nokiát ne. Régen nagy név volt, de ma a legalja. Csúnyán elhasalt, a sor végén kullog, mint gyártó. Ilyen kategóriában WP-s telefont nem veszel, szóval marad az Android. Normális Samsungot 50 ezerért nincs, túlárazottak, el kell felejteni. A HTC és Sony, ami szerintem a legjobb a jelenlegi Android piacon, viszont a HTC megintcsak egy magasabb árkategória, éppen ezért a legérdemesebb a Sonynál nézelődni. Az említett összegért egyértelműen az Xperia U a legjobb telefon. Minden téren korrekt, árban jelenleg verhetetlen. Kicsit drágábban ott a Sola, szintén befér a keretbe, hajszál híjján. Annyival több, hogy bővíthető memóriakártyával, meg nagyobb a kijelzője, viszont ezáltal kevésbé élesebb és szebb a képe. A kettőből lődd ki magadnak valamelyiket.
2013. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*ilyen kategóriában NORMÁLIS WP-s telefont nem veszel...
2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell a Nokiát temetni.. Igenis jó telefonokat rak le az asztalra, csak kinek a pap, kinek a paplan jön be.. ha még egy kicsit gyűjtesz hozzá, megvan a Nokia Lumia 620. ami már teljes értékű WindowsPhone 8-at futtat.
2013. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy Lumia 520.Ugyanaz, mint a 620, csak nagyobb a kijelzője, viszont nincs előlapi kamera, NFC(bár itthon a valagod kitörölheted vele) és ledes villanó.Viszont 50 környékén dobálják majd függetlenül, ami szolgáltatói csomagban még olcsóbb lehet.A Nokiát meg valóban nem kell temetni, ugyanis egyenesbe jöttek, és jönnek folyamatosan is, hála az olcsóbb wp-s telóknak.Ami ellenben a droiddal, nem akad, nem fagy, minden telón ugyanúgy fut.

Egyéként én is azt mondom, hogy érdemes lenne először eldönteni, hogy maradsz-e a Nokiánál és WP-s telót veszel, vagy valami másik gyártótól egy androidos darabot.

Sony Xperia U jó ebben az árban, vagy ott van akár a HTC Desire X is kb. ebben az árkategóriában.

2013. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Sony Xperia U nagyon megtetszett, ennek utánajárok. Igazából nekem fényképezés, GPS és zene miatt kellene telefon, nem játék meg ilyesmi, szval szerintem nekem megteszi az androidos is. Köszönöm a válaszokat, ha van még egyéb ötlet írhattok. Köszi
2013. márc. 10. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Az Xperia U és az Xpeeia Sola is nagyon jó ennyiért.
2013. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mi az, hogy megteszi az Android? Úgy írod, mintha alulmaradna a WP-hez képest :) Az Xperia U-val jól jársz, a pénzéért ajándék.
2013. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Nokiával kapcsolatban: tény, hogy jobban állnak, mint az utóbbi néhány évben. Borzasztó, amit műveltek. Kapaszkodniuk kellett, ha idővel is, de valamennyire észbe kellett kapni. Viszont az említett Lumiák még mindig irreálisan drágák, és még mindig nem értem, hogy miért. A WP miatt? Nem azt mondom, hogy rossz, de szerintem még mindig szegényes egy Androidhoz képest. De oké, ez legyen szubjektív. A gond ott van, hogy Androidból 20 ezerrel olcsóbban kapok azonos tudású telefont.
2013. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!