Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen bugos a you tube...

Miért ilyen bugos a you tube androidon?

Figyelt kérdés
Tehát az a bajom hogy a gépen a you tube simán bufferelés nélkül játsza a HD videót a telefonom ugyanazon a hálózaton nem képes csak állandó bufferelgetés melett lejátszani és kb 10 Mbit es net kell neki egy HQ minőség lejátszására....holott nekünk csak 3 Mbit es van de ez mégegyszer mondom az asztali gépnek és pl laptopnak elég HD videók tökéletes lejátszására!Tehát akkor ez most miért van nem értem az összefüggést rosszabb minőség és így sem képes lejátszani (nincs más a hálózaton torrent se megy)

2013. márc. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bugos telefonon se. Esetleg a azért mert gyenge hozzá a tiéd.
2013. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A laggolás nem bug. A bug pl az, ha a tabletem resetel amikor hangerőt állítok a youtube playerben ;). A lag lehet hálózat miatt vagy valószínűbb hogy gyenge a vas a telóban. Amúgy miért kell telón HD minőségű mozi?


Azért nyomj egy speed testet a telón, lehet hogy ami PC-n 10 megával jön azt a telódon csak 1.5.

2013. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy hd kell telóra amugy meg nem gyenge mert máshol ahol gyorsabb a net tökéletesen fut.....jah meg mobilnetről is és felvilágosítanálak titeket hogy a lag nem egyenlő a buffereléssel!
2013. márc. 12. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se írd le, hogy milyen telefonod van, legyen nehéz dolga a válaszolónak. Amúgy meg letöltöd a speedtest.net alkalmazást, megnézed mennyi rá a letöltés. Ha 3 mega körüli, akkor nem azzal lesz a gond. Lehet, hogy szimplán gyenge a telefonod hozzá. Amúgy meg senki nem írta, hogy a bufferelés az lag lenne. De nekem pl. tökéletesen elfut a YouTube a Live With Walkman-en, tehát kétlem, hogy azzal lenne a gond. Appnál is ezt csinálja? Vagy min bufferel? Próbáld meg böngészővel meg appal is, ha eddig nem próbáltad.
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hali!

Jah bocsi a zeló egy LG l7 és igen mikor csak simán egy weblapon van videó és nem nyitja meg a you tube appot akkor tökéletesen lehet vele nézni csak a you tube appal töltöget állandóan a videó de még egyszer mondom más gyorsabb hálózatokon simán viszi!

És igen sajnos azt hiszem megvan a probléma a routerem csak 1.62Mbitet sugároz a mobilra (a gépet hiába nyomom ki és azon kívül semmi más nincs a hálózaton)

De ezzel már volt problémám hogy a routerem valamiért elossza a netem hiába csak egy dolog van a hálózaton ezt valahogy nem lehet beállítani egy tp-link em van.

2013. márc. 12. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból nem korlátoz,csak ha beállitod.
2013. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben ezzel én is tisztában vagyok de hol állítsam be!?
2013. márc. 12. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!