Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 telefon között gondolkozok...

2 telefon között gondolkozok az egyik Samsung Galaxy S Advance a másik pedig Alcatel OT 995 szerintetek?

Figyelt kérdés

Samsungot annyira nem kedvelem és nem is tetszik. Alcatel pedig nagyon tetszik ezért hajlok kicsit felé . Melyiknek jobb a kamerája a Samsungnak nem ?Hozzáértőktől várnám hogy ő mit venne és mért? Vagy esetleg hasonló árban valami más ?

Előre is köszönöm! :)



2013. márc. 12. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Galaxy s advance ellen egy alcatel? Nem semmi! Hát persze hogy advance.

Amúgy meg xperia p!

2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a Samsung akkor minek akarod megvenni? Nekem is most szar telefonom van, jó árun tudnék venni egy SGS Advance-t, de annyira undorítóan ronda szerintem, hogy nem lennék képes használni, inkább használom a mostanit, meg amúgy sem vagyok valami nagy Samsung fan.

Alcatel OT995 egy jó telefon, annyival nem rosszabb a Samsung-hoz képest, ha tetszik akkor inkább vedd ezt.


Árba meg talán Xperia U hasonló ehhez a kettőhöz, az viszont jobb lenne, hardveresen kb SGS Advance, csak szebb.

2013. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még gondolkozok mi legyen :D
2013. márc. 13. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
na ne fikazzad a samsungot nekem van alkatel is meg samsung is samsung galaxy xcoverem van haaat fenyevekre van minosegbe az alkatlhez kepest nem rossz az alkatel en 20e ert vettem anyiert igen kivallo de minosegben samsung odabasz barmikor.... az xperia az jo valasztas lehet de a samsung is joo 20 piiiztol ne adj ki tobbet alkra nem eri meg... udv
2013. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az S advance árán tudnál venni egy Xperia P-t, ami minden téren jobb mindkettőnél, és szerintem jobban tetszene jeked, mint a samsung.
2013. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az S advance-nek szerintem az egyik leg átlagisabb a kinézete; szóval semmi extra nincs rajta, amivel kitolűnne a tömegből.
2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
advence
2013. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!