Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné a csere egy OT-995-öt...

Megérné a csere egy OT-995-öt egy Galaxy S-re?

Figyelt kérdés
Az OT-955 8 napos Telenoros, a Galaxy S független, zsebkarcos, de kérésre 4.1-et rak rá.

2013. febr. 28. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem rettenetesen régi, de majd mindjárt jönnek a samu fanok, és mondják, hogy még mindig tökéletesen használható...pedig igazából...na mind1. nem éri meg szerintem.
2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kéne. ráadásul az ot erősebb, meg vakus a fényképezője, az s-nek még az sincs a fényképező mellett
2013. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Az Ot-995 jobb is nála. Most már a galaxy s nem ér többet 40000-nél, és lehet hogy még így is túl sokat mondtam.
2013. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 flegmahhh válasza:
már hogyan lenne jobb a galaxy mint az ot lehet 40 ér árulják de annó ujonan még 100.000 fölött volt az ot meg 50000 ft újonan uggyan már az S sokkal jobb meg nem erősebb mind a 2. 1 ghz-s okosok :)) A VAKU na a vaku nagyon sokatt számitt aki nem facebookra akar pózólni vakuval a tükörbe annak nincs szüksége:))
2013. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 flegmahhh válasza:
első kommentelő ...de még tökéletesen működik legalább gyórs meg szép a kép rajt már csak azértés mondom mert volt szerencsém megtapasztalni mind a 2. öt am meg galaxy S em van..
2013. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legalább normálisan tanulj meg írni
2013. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok..igen az nem ártana. de legfőképp nyiss egy kicsit más telefonokra is..nem jó ez a befásultság. nekem is volt ez előtt körülbelül másfél éve...inkább nem teszem hozzá, hogy 1-1-ben mire cseréltem el, de sokkal jobb ez, és ha másfél éve használom, akkor állíthatom, sokkal jobb. és igenis valakinek, például nekem a fotófény is egy jó nagy érvágás volt...nem feltétlenül fotózásnál, de zseblámpaként is jóljön...azon felül, hogy egy egykori csúcsmodellből egy ledet kispórolni szerintem jó nagy parasztság volt.
2013. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 flegmahhh válasza:
am ezzel egyet értek.prémium kategóriás telefonbol meg ennyi pénzér amennyi annó volt már rakhattak vna bele..
2013. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flegmahhh válasza:
de az nem egyértelmű hogy annó mikor a galxy volt 100000 ezer ft környékén és 2 év kelett h lemennyen ennyire az ára Alcatelt meg találsz már 25-30 k között
2013. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!