Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsági mentésre elég az...

Biztonsági mentésre elég az iTunes, vagy mindenképp használjam az iCloudot is?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok egy iPhone 4S-sel, és nem igazán tiszta nekem ez az iCloud-os dolog. Ha jól tudom, az iTunes-ba mindent elment, ha bedugom a telót a gépbe. Ezt akármikor vissza is állíthatom. Emellé akkor nem fölösleges az iCloud? Baj lenne, ha kikapcsolnám?
2013. márc. 12. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iCloud azért jó, mert ha meghal a géped, vagy ha épp Kamcsatkán vagy, de a géped meg Magyarországon, akkor is eléred a felhőből a cuccokat. Te tudod, hogy szükséged van-e rá. Ártani nem árt a dolog, de persze ne is hagyatkozz csak erre.
2013. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Nem ment el az itunes sem mindent magától. Rá kell nyomnod a biztonsági mentés gombra, amikor rádugod a gépre.
2013. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! Persze, mindig rányomok, mert az a biztos. :)
2013. márc. 14. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!