Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki a végleges JB...

Mikor jön ki a végleges JB Samsung Galaxy Ace 2 re?

Figyelt kérdés

Van már kiszivárogtatott verzió és mostanára ígéreték csak nem tudom pontosan mikorra.


(Amúgy mindenki mondogatta hogy "úgy se bírja el" meg "az ICSt sem kapta meg" hát ha nem tudsz valamit jól akkor ne okoskodj.;) Én megmondtam hogy lesz..)



2013. márc. 13. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "elbírja" ha nem adják ki hivatalosan annak nyilván üzleti szempontok lesznek az okai, de senki sem tudja egyébként, hogy adott gyártó mikor ad ki egy frissítést adott készülékhez. Még ha ígérik is egy bizonyos időpontra is késni szokott, ráadásul egyáltalán nem valószínű, hogy ami kikerült az tényleg a gyártótól származik, de majd kiderül, hogy lesz-e végleges és mikor.
2013. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!