Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 (Android...

Samsung Galaxy Mini 2 (Android OS) -en hogy lehet beállítani, hogy a véletlenül se használjam a wi-fin és az alap beszéd+sms hálózaton kívül más szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

Végigjártam a beállításokat. A samsung apps-nál be van állítva, hogy csak wi-fi esetén frissít.


Még milyen ilyen helyek vannak a beállításokban, ahol érdemes valamit átállítani?


A hálózathoz csatlakozás GSM vagy GSM+WCDMA legyen?


Nem szeretném, ha leszívná a pénzem valami frissítés vagy háttérben futó alkalmazás.


(Első okostelefon és még nem értek hozzá...)


2013. márc. 14. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor rossz nyomon jársz. A wifi ingyenes úgyhogy azt nem kell kikapcsolnod. Alatta van az adatforgalom és abban a mobiladatforgalmat kell kikapcsolni.
2013. márc. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Tudom, hogy a wifi ingyenes. Csak arra gondoltam, hogyha éppen nem tud a telóm csatlakozni wifihez, akkor ne a mobil hálózatot kezdje el használni, hogy adatokat töltsön le, hanem akkor is várja meg a következő wifi csatlakozási lehetőséget

2013. márc. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!