Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb operációs rendszer és melyik a jobb játékra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont de nem tudom eldönteni melyik a legmegbízhetób oprendszer és melyiken futnak jobban a játékok. Amikre gondoltam: iOS (Iphone 3gs-re gondoltam), Android (jelenleg ez van most), Windows Phone

2013. márc. 14. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Játékra ne vegyél WP-t, mert több játékot meg sok más programot sem adnak ki rá.

Én a Real Racinggel akartam játszani de nincs. Pedig az NFS-t is kiadták rá. Nem ez az egyetlen amit kerestem és nem találtam meg rá.

A gyári rendszerek meg mind stabilak, mindegy melyiket veszed.

2013. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
telefontól függ, valamelyiken jobban elmennek a játékok, valamelyiken akadoznak.. szóval érted. de ha fontos a játék akkor iOS vagy android között vacilálj, innentől már a te döntésed..
2013. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

android....

wp-n nincs olyan sok alkalmazás, ami meg van, az is sok fizetős, mikor androidra ingyenes... iphone 3gs meg már nem mai cucc.

2013. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Összehasonlítottam az ios és az android kínálatát és úgy döntöttem hogy iphone-t fogok venni. 30.000ft-éft megéri 3gs-t venni?
2013. márc. 16. 00:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is.

30e-ért megéri. Viszont azon nem sok játék fog futni. A támogatása is lassan lejár, ha jön az új iPhone akkor tuti megszüntetik a támogatottságát.

2013. márc. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 reptoid ***** válasza:

3gs-re azért a legtöbb játék elérhető, sőt. Még az infinity blade 2 is, aminek elég durva grafikája van és az egyik legújabb, az is fut rajta.

A támogatásos részben viszont egyetértek. A legújabb iOS valószínűleg már nem jelenik majd meg a 3gs-re. Az alkalmazások előbb utóbb pedig kikopnak a régi iOS-ekről. Erre mondjuk lehet ellenérvet is felhozni, hiszen a 3gs-től az iPhone 5-ig nagy szerkezeti változás nem volt a telefonban, ezért is tud menni a legújabb iOS is a 3gs-en, illetve a millió alkalmazás. A sima 3g itt a kakukktojás, annak van más felépítése, ezért sincs már rá semmi. Ha most behoznának valamilyen gyökeres változást, akkor jó eséllyel el lenne vágva a 4, 4s, 5-is, hiszen hasonlóak, ami azért elég nagy blama lenne. Erre szerintem 0 az esély. Szóval max szoftveresen nem engedik majd fel az új iOS-t a 3gs-re, hogy váltsanak készüléket az emberek, de utána szerintem pár okos ember kitalálja majd, hogyan fusson az új iOS a 3gs-en is, hiszen hardveresen nem sokban más.


Szerintem megéri annyiért megvenni.

2013. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
HA játszani szeretnél a telefonon többet kell költened, nincs olyan android amin élvezhetőek a játékok (a komolyabbakra gondolok) , 3gs en élvezhetetlenül fog akadni az Asphalt , az Infinity blade és a többi jó grafikájú játék ,csak előre szólok , ha iPhone-t akarsz játékra akkor minimum egy 4s , és ha androidosat akkor mindenféleképpen a felső kategóriából.
2013. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sry elírtam *nincs olyan android ennyi pénzért


És a megbízhatóbb OP rendszer az iOS

2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, észben tartom ezeket és lehet hogy egy iphone 4 lesz véve ha lessz pénzem rá ha nem akkor 3gs-es lesz és reménykedek benne hogy lesznek még újabb ios-esek rá.
2013. márc. 16. 18:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikkel játszeni szeretnék majd: The Simpsons Tapped Out, Gta Vice City, Neeed for speed valamelyik, Stargate Unleashed, Fruit Ninja, Doodle Jump stb. Ezekkel jászanék állandóan de nekem az is fontos hogy megbízható legyen a telefonom ezért döntöttem az iOs mellett.
2013. márc. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!