Samsung vagy Apple?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Sony
2013. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Sony
2013. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
sony...
2013. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet általánosítani. Az Apple jó telefont gyárt sokaknak elérhetetlen áron, a Samsung szintén gyárt jó telefonokat de azok is drágák ha pedig valami olcsóbb Samsung telefonra gondolsz akkor én is annyit mondok hogy Sony mivel a Samsung a középkategóriás telefonjait erősen túlárazza a tudásához képest.
2013. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem vennék Samsungot, semmiből. Rühellem őket.
2013. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Sokan nagyon sokan, akik "Apple-ösnek" állítják magukat lehordják a többieket. Ez nem okos dolog. El kell ismerni, hogy vannak akik jó hardvereket gyártanak (pl: sony) vagy vannak akik jó innovációkkal rendelkeznek (pl:samsung). De csak az Apple az akinek a termékei művészek kezében mestermű megalkotására képes. Látni kell, hogy mire képes egy Apple termék. Nem a hardver a lényeg. Nem is a szoftver. Az életérzés. Aki ezt nem tudja értékelni, az ne vegyen Apple-t vegyen mást.
2013. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"De csak az Apple az akinek a termékei művészek kezében mestermű megalkotására képes."


Steve Jobs után, már ez se igaz. Tim Cook...

2013. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Lightroom és Photoshop van Windows-ra is. :)
2013. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
az apple nagyon jó tud lenni ha van pénzed és meg tudod venni a pro válltozattát egy csomó programnak...:) mert sok van ami appstore on fizetős!! az iphone ra macerásabb képeket zenéket... rakni de az kétségtelen h van egy varázsa, megjelenése az "almának" amit eddig a többi gyártó nem tudott felülmúlni! androidra viszont könynebb pro programokat tenni mert itt nem kell hackelni a telefont..! csak ráteszed az apk. fájlt és telepíted! ez a rendszer nem olyan zárt mint az apple nél! de lehet h ez nem mindig jó! én most válltottam androidról iphone ra és megvagyok elégedve!! ( a samsung most nagyon belelendült és egyre jobb telefonokat gyárt! de egy iphone 3gs még mindig megálja a hejét pedig már nem mai telefon! a samsung mobiljai pedig hamar elhalványulnak az új modellek megjelenése miatt...:! én nem akarlak semmire sem rábeszéllni de összességében én most az apple mellett szavaznék..:) ( remélem segítettem!)
2013. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Apple , hisz ők teremtettek meg kb mindent amit ma használhatunk ( elérhetővé tették ,forradalmasították , továbbfejlesztették , és a felhasználóknak elérhetővé tették)

Ha Steve Jobs , nem lett volna Bill Gatesről se hallott volna senki (hisz ugyebár még a korai időkben ő lopta el az operációs rendszert az apple-től - ez volt a windows)


Steve abban volt tehetséges ,hogy meglátta azt amit a felhasználók akartak , egyszerűséget , letisztult formákat, könnyű kezelhetőséget, és megbízhatóságot , mindezt ötvözte , ezek jellemzők az Apple készülékeire.


A Samsung nem csinált sok mindent , nem jut eszembe nekik miért lehetnénk hálásak.

2013. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!