Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z, Samsung galaxy...

Bazsikahh kérdése:

Sony Xperia Z, Samsung galaxy S III, Samsung Galaxy note2, HTC one vagy iPhone 5?

Figyelt kérdés
melyik éri meg a legjobban? személyes tapasztalatok ha vannak akkor milyenek??

2013. márc. 6. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
xperia z a legerősebb innen
2013. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Note 2
2013. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem bocsi, nem láttam hogy van HTC ONE. Ebben az esetben az. Ebbe legalább normális kijelzőt raktak, nem úgy mint a Sony-ba. Meg még pár hasznos dolog.
2013. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

HTC One.

A jelenleg kapható legerősebb telefon, a legjobb anyagból készült és a legjobb minőségű az egész telefon összeszerelése meg úgy ahogy van (iPhone-t is veri), elméletileg jó a kamerája (bár ezzel még várjunk, teszt képek alapján nem sokkal jobb a jelenlegi csúcstelefonokban lévő kameráktól, bár ez nem hátrány, csak mégsem olyan jó, mint beígérték), Sense 5, 1080p-s kijelző, stb.

SGS3 meg Note 2 a "csak" 720p-s kijelző miatt szerintem nem jó, persze egy 720p-s kijelző sem gáz, de ha már csúcskategória akkor hülyeség lenne 1080p alá adni, illetve HTC One-ba SLCD3 van, nem AMOLED, mint a Samsungokba (ráadásul azokba még pentile matrixos is).

2013. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem maradjon a HTC One meg a Galaxy SIII.Kettő közül valahogy most nem tudok dönteni.Nekem SIII-mam van.Nagyon jól szuperál eddig még minden úgy működik rajta ahogy elképzeltem.
2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A HTC ONE-nál még jó dolog a sztereó hangszóró. Régen csináltak már ilyen készüléket.
2013. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A sztereo hangszoro paraszrvakitas.

Olyan kicsi tavolsagrol nem hallod a kulonbseget a sztereo es a nem sztereo kozott.

es ezek kozul egyertelmuen az Xperia Z es a Htc One a Legjobb.

Mind a ketto hardveresen sz@rra veri a tobbit, kijelzoben is (Az Xperia z-nek hiaba fako, attol meg full hd, es az amoledet se mondanam a legszebbnek, mert az a super lcd 2 es a super lcd 3)

A ketto kozul meg en a Htc One-t vennem, mivel nekem nincs szuksege m por es vizallosagra, es az one kijelzoje szebb, meg az anzagasznalata is jobb, de ha szuksegem lenne a por esvizallosagra, akkor nyilvan a Z-t vennem.

Eggyikkel se nyulsz melle.

2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

hábé! nekem is volt :D..... ÉS nekem is hallatszott :D

Egyébként HTc One szerintem is én is azt fogom választani, nekem is ezek a telók vannak a fejemben pont :D

Egyébként Htc onet-t még nem lehet kapni , majd csak március végén :D

2013. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2013. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Akkor most jon a " de szar telefon az i-Phone" című műsorszám. Nekem régen HTC-m volt es tok jo lett volna, de állandóan volt valami baja. Folyton belassult meg lefagyott stb. Most egy i-Phone 3 GS-el nyomom, azóta ezek a problémák megszűntek, semmi baja. Es imadom hogy bármit le lehet rá tölteni tok egyszerűen, játékot, csengő hangot, mindenféle programot 3 perc alatt. A HTC ilyet sem tudott. En mindenképpen az iPhone-t javaslom a HTCvel szemben, a többiről nem tudok nyilatkozni.
2013. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!