Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség- Xperia U?

Segítség- Xperia U?

Figyelt kérdés

1- Hogyan tudom frissíteni android ICS-re?

SuS meg a PC Companion se ajánlja fe, rootolni meg nem akarom ,mert elmegy a garancia.


ötlet?


2- a hangszóró miért recseg?:( ha bekapcsolok egy zenét- akármi-) akkor borzasztó hangja van :S egy ideig tisztán szól,utána meg elkezd torzítani meg recsegni


ötlet?



2013. márc. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Flashtool-lal lehet frissíteni root nélkül is. Nézz utána
2013. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor én frissítettem, felraktam a PC Companiont és egyből kiírta, hogy van új elérhető frissítés! szóval próbáld meg azzal amit az előttem lévő írt :) a hangszóró nekem is recseg egy kicsit, ne teljes hangerőn hallgass zenét és jobb lesz, vagy próbáld meg úgy hogy kikapcsolod a xLOUD-ot!
2013. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

#1 Olvastam már róla, de írt valami Bootloadert, az micsoda?:)

2013. márc. 15. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom h már sikerült e de ha megnyitod a pc companiont, akkor ott alul vannak ilyen xperia hátterek baloldalt az van írva hogy xperia care na a képre menj rá és onnan már tudod mi a dolgod
2013. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

' PC Companion - Telefonja Napra Kész '!


nem találtam megoldást az Xperia Care- ben :S

2013. ápr. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!