Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 rezgés levétele,...

Iphone 4 rezgés levétele, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Üzenetek meg messenger appsban, hogyha megvan nyitva és kapok valakitől üzenetet akkor rezeg a telefon, ha ki vagyok lépve akkor nem. H lehetne ezt kikapcsolni úgy hogy azért lezárt állapotba legalább kiirja hogy üzenetet kaptam? Előre is köszönöm!

2013. márc. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy Androidos telefont veszel:D
2013. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Értesítési központban nézd meg, nem tiltottad-e le véletlenül.

Külön rezgést nem értem. Pont akkor, ha benne vagy egy üzenetben, akkor nem rezeg, zenél, hiszen úgyis látod.


Ha minden kötél szakad, restore.

2013. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reptoid ***** válasza:

Messenger "apps" (???) alatt a facebook messengerére gondolsz?

Abban külön is tudod állítani az értesítéseket az értesítési központon kívül.

De a facebookos alkalmazások elég szarok, össze-vissza jelezhetnek, ha fent van még az alap facebook is.

2013. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem tökéletesen működik a facebook,mindent egyből jelez,de beszélgetés közben nekem is állandóan rezeg már idegesítő és nem tudom sehol se kikapcsolni :S
2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!