Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padláson lévőegerek riasztása/...

N3xT kérdése:

Padláson lévőegerek riasztása/irtása lehetséges-e mélyládával?

Figyelt kérdés
Van 1-2 egér a padláson, nekem meg egy jbl gt5 2402br típúsú méyládámű(a dupla 30cm-esen kívűl még 6db 20cm-s mélysugárzó a két frontban).Lehetséges-e hogy az egerek nem szeretik az alacsonyabb frekvenciájú hangullámokat, vagy az általuk keltett rezgéseket? A szoba 20nm, de az egész emeleten nem lehet megmaradni ha ráadom a kakaót.

2012. dec. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha biotollt teszel ki.
2012. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz egy macskát. Tudod, mint a régi időkben....
2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van fent egércsapda, puszta kíváncsiságból érdekelne hogy elzavarhatja-e az egereket az alacsony frekvencia, vagy a rezgések? nem áll szándékomban ezzel kiírtani őket.. :)
2012. dec. 10. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Egerek le se sz.ják a mélyládát. Egérragasztót nekik, meg valami megkajalható cuccot.
2012. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno tartottam barnaegeret háziállatként terráriumban. Volt úgy hogy fel sem ébredt, ha zenét hallgattam. Mondjuk az én cuccommal nem lehetne lebontani a házat, de a komolyzenében is van mély hang rendesen (üstdob, nagybőgő stb.)

Ellenben a kekszes zacskó zörgésére mindig előszaladt a rejtekhelyekről ...

2012. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!