Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb melyiket vennéte...

Melyik a jobb melyiket vennétek? (samsung galaxy s4 vs htc one vs sony xperia s)

Figyelt kérdés

Melyik miben jobb?

Kijelző

Anyaghasználat

Melyik fog a legkevesebbet akadozni

Kamera

Újdonságok



2013. márc. 15. 15:28
1 2 3
 21/22 dirtboy ***** válasza:

értem én de mégis azt mondod hogy vinnéd magaddal a strandra,akkor gondolom azért kéne a vízállóság mert be is vinnéd magaddal a vízbe.

azért az durva lenne,170-180ezres telóval a vízbe.

plusz ezek a vízálló telefonok nem annyira vízállóak hogy együtt fürödj vele.

ha jól tudom a z nél is úgy van hogy max 1 méter mély víz és 30perc.

igaz nem értem perc minek ha egyszer vízálló akkor az vízálló később is.


egyébként kapni olyan kis lezárható tasakot,van színes színtelen meg többféle méretben is,nem drága.

én optimus g szeretnék majd venni mert jobb vételnek tartom mint a Zét de nem vízálló.

ilyen kis tasakkal pedig egy full vizes nadrágban sem lesz baja,melóm pedig elég poros ott is tökéletes megoldást ad.

neked is ajánlom ha netán nem vízálló telót vennél végül.

2013. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 akos991026 válasza:
én most veszek s4-et és én azt ajánlom mert nagyonjó sok az extra ,jó az akku ,full hd kijelző,minden szval csak az s4 jöhet szóba de ha nagyon éles képet akarsz akk htc one mert annak 469 a ppi mníg s4-nek 441
2013. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!