Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 Htc One X-em csináltam...

Roland921026 kérdése:

Van 1 Htc One X-em csináltam gyárí visszaállítást és eltünt a magyar nyev, a nyelvbeállításokba nincs magyar. Hogy tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 19:02
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Gondolom ilyen gsm boltos szerzemény. Nekem a hivatalos forrásból való nem csinál ilyet..
2013. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyelvet hol tudnák rá letőlteni vagy hasonló?
2013. márc. 15. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A HTC-ken nincs magyar nyelv soha gyárilag. Amin van, azon romot cseréltek, főleg a szolgáltatósok ilyenek.


Töltsd le a morelocale2 című programot az áruházból, fél perc alatt mindened szinkronizált lesz. Utána le is törölheted, nyoma sem marad. Valószínűleg a tiéden is ez futott.

2013. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a telefon magyar lett. De amm a telefonbeállításokban be lehett állítani, hogy magyar legyen. Azt a rendszerváltás teljessen letörölt minden nyelvet meg programot frissitést.
2013. márc. 15. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Áll még 1 kérdés 1 másodperc és magyar lett na most akkor a telefonon rajt van a magyar nyelv nem? Csak a progi beállítja. Nem?
2013. márc. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!