Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A belügyminisztériumnak miért...

A belügyminisztériumnak miért kellet az egész országban szétbombázni az SMS-t?

Figyelt kérdés
Elég lett volna csak az érintett megyékben elküldeni az előfizetőknek. Sőt, azzal sokkal többre mentek volna mert több millió előfizetőnek nem megy csak úgy egyről a kettőre kiküldeni egy SMS-t, így egy csomóan akik érintettek is a dologban még nem kapták meg az SMS-t de akik az otthon melegébe ülnek a tévé előtt az meg megkapták. Ráadásul több SMS-t is tudtak volna küldeni ha csak az érintett megyékben küldik el.

2013. márc. 15. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gondolkozz. Fél perc alatt rá lehet jönni. De segítek: pécsi ember, ahol nincs semmi gond, épp a balhé közepén ül Győrnél (csak példa). Érted?
2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam hanem úgy hogy cella információ alapján meghatározzák a telefonok helyét és csak arra küldik az SMS-t akik egy bizonyos mobilcellára kapcsolódnak.
2013. márc. 15. 19:45
 3/14 Vortrex ***** válasza:
36%

Mekkora egy hülye vagy, már ne haragudj.

1. Országszerte rossz idő van

2. Attól függetlenül, hogy ki milyen megyébe van bejelentve, még nem jelenti, hogy most is ott tartózkodik

3. Eleve, nem mindegy neked, nem kerül semmibe


Ilyen hülyeségen fennakadni... Örülj neki, hogy a melegben a tv előtt kapod ezeket az sms-eket és nem a hó alatt.

2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt nálam 1 milli hó sem esett.
2013. márc. 15. 19:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem akadtam fenn ezen csak kíváncsiságból kérdeztem.
2013. márc. 15. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:
a vodafone és a t mobile által ingyen küldték ki az üzeneteket. hol élsz hogy nem esett hó nálatok
2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szombathely.
2013. márc. 15. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy mi akar lenni ez az SMS?

"Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjárműbe!"


Ez mit akar jelenteni? A legtöbb ember egy autóval járkál, mivel elég nehéz egyszerre kettőt vezetni, akkor hogy ülnék át másikba? Az meg hogy egy idegen felvesz-e az már nem rajtam múlik.

2013. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#3


1. Oké, hogy kb mindenhol esik a hó, de valahol nem annyira, hogy közlekedni sem lehessen.

2. Ez jogos, de a kérdező írta is, hogy cellainformáció alapján, azzal lazán meghatározzák, hogy épp melyik városba vagy.


Mondjuk lehet mikor elkezdtek írni ezt a válaszodat még nem láttad a #2-es hozzászólást.

2013. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok a cellainformációt, ilyen esetben nem segít.

Nem egy egyszerű dolog beszerezni, ráadásul tudni kell mely hívószámokra szükséges. Azért küldtek mindenkinek mert úgy gondolták hogy akire nem vonatkozik az 2 gombnyomásra kitörli, de aki sz@rban van, annak jól eshet. A BM a mobilszolgáltatókkal felvette a kapcsolatot, akik készséggel segítettek ebben, senkinek nem került egy fillérjébe sem. Amibe bele lehet kötni az a pocsék megfogalmazás és szöveg ...

2013. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!