Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A belügyminisztériumnak miért...

A belügyminisztériumnak miért kellet az egész országban szétbombázni az SMS-t?

Figyelt kérdés
Elég lett volna csak az érintett megyékben elküldeni az előfizetőknek. Sőt, azzal sokkal többre mentek volna mert több millió előfizetőnek nem megy csak úgy egyről a kettőre kiküldeni egy SMS-t, így egy csomóan akik érintettek is a dologban még nem kapták meg az SMS-t de akik az otthon melegébe ülnek a tévé előtt az meg megkapták. Ráadásul több SMS-t is tudtak volna küldeni ha csak az érintett megyékben küldik el.

2013. márc. 15. 19:38
1 2
 11/14 Vortrex ***** válasza:
Azt nem értem, hogy így vagy úgy, de ez az sms segítő jellegű. Megint a tipikus magyar mentalitás, hogy szóljunk be mindenért...
2013. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Volt olyan akit zavart ez az SMS ??

Mert az egy idióta.

Én elolvastam és mivel nem érintett ezért kitöröltem.

Máskor is kaptam SPAM sms-t és akkor sem visítottam

2013. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hálistennek én nem kaptam:D Mondjuk fullon van az üzenettáram úgy hogy ez nem meglepő:D De szerintem is hülyeség volt így csinálni.
2013. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez az egész arra volt jó, hogy felhívják magukra a figyelmet.Ugyanis az egész INTERNET, és a milliónyi felhasználó közül én is ezzel foglalkozom, tehát el is érték céljukat.Csak hasonlításképpen:az osztrákok TANKOT, a magyarok ÉRTELMETLEN SMS-t küldenek.Igen, nem csak te látod így, az SMS-nek annyi értelme van, mint ennek a mondatnak: A struccok nem almával isznak lúdtoll! Sőt, még ennyi értelme sem :(.


Ja, ha le is pontoztok, akkor is ez az igazság!

2013. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!