Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tipusu tablet a jo...

Milyen tipusu tablet a jo szerintetek amiben van beépitett a-gps,3g, sim, ami teloként is használhato, és magyar nyelvü?

Figyelt kérdés
Stabil megbizhato,és 50et szánnék rá,esetleg max a 60
2013. márc. 15. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyiért nincs ilyen, ezek mind 100felettiek
2013. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán ezt tudom ajánlani de 3G modem nem lesz 100 alatt, ha csak nem valami NoNAme vacak kell [link]
2013. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Erröl mi a véleményetek? Ez ugynevezett ,,gagyi NoNaME,,?

[link]

2013. márc. 16. 00:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez már inkább ,,noname,mert a 2 simkártyásak a ,,gagyi félék,szerintem.Bár...

[link]

2013. márc. 16. 01:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a márkért fizetni is kell,de annyit nem akarok rá áldozni,ezért irtam a 60 maximumot.Lehet hogy a márkás is meghibásodik,lehet a 60ezres is. De inkább maradjon több pénz a zsebembe ugy vagyok vele,és ezért kértem az ,,olcsobbra a ,,kommenteket,ill válaszokat. Szerintem többen vannak az országban akik a kissebb árkategoriás cikkeket keresik(sajna)de ez van.
2013. márc. 16. 01:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél galaxy note-t.
2013. márc. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!