Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem az Android...

Herrpresident kérdése:

Hogyan frissítsem az Android 2.3.4-es Gingerbrad szoftveremet 4. 0.4-es Ice Cream Sandwichre?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia Arc S LT18i típusú telefonom van. Már eljutottam addig, hogy letöltöttem a Flashtool nevű alkalmazást és már beraktam a letöltött .ftf-filet a firmwares mappába. Amikor kiválasztom a "flash" gomb-> Flashmod-> ok, kiirja, hogy: preparing files for flashing, és utána megjelenik egy ablak amiben négy lépés van(huzzam ki, kapcsoljam ki, nyomjam a vissza gombot, majd dugjam be ujra ) , ezeket végig csinálom és ez a hiba üzenet jön ki:

- Error flashing. Aborted

- ERROR - Drivers need to be installed for connected device.

- ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool.


KÉRLEK SEGITSETEK!!



2013. márc. 16. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben megkeresed a kérdőjeles cuccot miközben csatlakoztatva van a telefon, és telepíted a Flashtool drivers mappájából a drivert hozzá. Majd újrapróba.
2013. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt így nem nagyon ertem..
2013. márc. 16. 00:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kell neked custom ROM, jó a gyári 4.0-s rendszer, akkor frissítsd SEUS (SUS) programmal. Innen letöltheted: [link]


Használata egyszerű: elindítod, és ő mindent leír. Elvileg telepíteni kell előtte a PC Companiont, mert az telepíti a driver-eket.



Az előző válaszoló pedig azt írta nincs fent az ún. adb driver. Amúgy telepíted a Flashtool\drivers mappájából a flashtoll-drivers programot, kiválasztod ami neked kell, és akkor elvileg jó lesz. De telepítheted az eszközkezelőből is, ahogy az előző válaszoló írta.


Ha kérdésed van még, itt írj, ne privátban, ha kérhetlek.

2013. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!