Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? (Huawei Ascend Y200)

Figyelt kérdés
Csináltam egy pár képet, és magától áthelyezte a képeket a "Kamera" mappából egy "Instant Upload" nevű mappába, amiből viszont nem tudom kitörölni.. Mert ha rálépek hogy menü, akkor ott kéne lennie hogy törlés, úgy mint a másik mappáknál, de ennél a mappánál nincs ott.. Tegnap pedig olyat csinált, hogy a 5-6 képből ami a mappába volt, 292 lett.. De ugyanaz a kép van benne egy csomószor.. Nem értem mitől csinálja ezt, lehet én nyomtam el valamit, de nem hiszem... Annyira ideges lettem már tegnap ettől, hogy újratelepítettem az egész telefont, hátha akkor kitörlődik.. Hát a telefonról minden kitörlődött, az összes játék, program, és az összes kép is, kivéve ez a mappa.. Most szerintetek??? Mit tudok csinálni vele, hogy kitörlődjön az a hülye mappa?? Nagyon szar egy telefon...:S

2013. márc. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat segítenél, ha elmondanád, hogy hol van ez a mappa. Ugyanis nekem se a MicroSD-kártyámon , se a telefon belső SD kártyáján nincs ilyen nevű mappa. Gondolom az az újratelepítés factory resetet akart jelenteni. Én már csináltam ilyet az Y200-amon, és nekem a belső sd-kártyán (17MB-oson) csak a "LOST.DIR" nevű mappa van, minden más a MicroSD kártyán. A factory reset csak a belső sd kártya tartalmát törli, úgyh ha az a mappa a MicrosSD kártyádon van, akk csak egy megoldás van: formázd a MicroSD kártyádat. Én ha a helyedben lennék, úgy csinálnám, h elsőször kiszedném a MicroSD kártyát a telefonból, beletenném egy kártyaolvasóba, majd formázás. Aztán csinálnék a telefonon egy factory resetet, ha megvan. Telefon kikapcs, visszateszed a Micro SD kártyát, teló bekapcs, és ennyi. Elméletileg nem kellene ott lennie ezután a telefonon annak a mappának, mert nekem sincs ott, szóval az a mappát vmi alkalmazás csinálhatta(szerintem).
2013. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia.

ez nekem is volt. a beállítások/fiókok és szinkronizálást beállításai alatt kikapcsolhatod hogy a gmail-es fiókba feltöltse a képeket... nekem is van egy mappa abba egy kép ami hiába csinálokbármit is nem tudom kitörölni.

ha megy az internet kapcsolat akkor automatikusan tölti fel a képeket...

pontosan nem tudom, hogy a gmail vagy a google+ az ami magától tölti fel a képeket. szerintem az utóbbi jelentkezz ki belőle, és megszűnik a probléma.

2013. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!