Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a sim kártyát kilehet...

Ezt a sim kártyát kilehet vágni úgy, hogy micro sim kártya legyen belőle?

Figyelt kérdés

[link]


Csak mert nem szeretnék újat venni ha így is meg lehet csinálni.



2013. márc. 16. 15:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet. Van direkt erre kitalált kártyavágó, illetve van adapter is hozzá. De ha bemész egy szaküzletbe, ott is segítenek. Nekem anno ingyen adtak microSIM kártyát (persze úgy, hogy már azelőtt alá voltam írva velük)
2013. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen de azért kérdem mert olyat hallottam,hogy a régi sim kártya nem jó már maga a csatlakozás vagy valami ilyesmi és azért kérdem mert amit linkeltem az enyém is így néz ki
2013. márc. 19. 13:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha beviszem egy orange(mivel erdélyi vagyok azért román)üzletbe ingyen kivágják?
2013. márc. 19. 13:53
 4/11 anonim válasza:
Nekem múltkor azt mondták.. de mikor én bementem a szolgáltatóhoz, és kértem, hogy vágják kisebbre nekem, azt tanácsolták, hogy inkább adnak újat, ingyen (de nem tudom, hogy ez máshol is így van-e). Az újabb telefonokban meg át lehet állítani a PIN kódot, így újat sem kell megtanulni.
2013. márc. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez attól függ melyik üzletbe megyek be mivel sztem ha Orange-ba megyek lehet ingyen adnak kártyát ha Vodafone-ba akkor lehet,hogy már fizetni kell orange-es káryáért(ha egyáltalán van :PP)Nem tudom de mind1 bemegyek de ha nem akkor nem halok bele abba a 4000 ft-ba .)
2013. márc. 23. 08:28
 6/11 anonim válasza:
Szerintem vodafone csak vodafone kártyát tud adni, és így tovább, szóval olyan üzletbe menj, ahol szerződést kötöttél
2013. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és is úgy gondoltam:)
2013. márc. 23. 12:41
 8/11 anonim válasza:
Majd írj, hogy sikerrel jártál-e :)
2013. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj az még messze van :p note 2-t tervezek venni és azért kellene(habár év végére lesz meg rá a pénz :p)de majd szólok úgy is :PP
2013. márc. 23. 13:22
 10/11 anonim válasza:
Ja, hogy Te így előre gondolkozol! Nekem rendelés után jutott eszembe, hogy hoppá, hogy fogom én használni microsim nélkül.... :)
2013. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!