Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 4.2.1-re milyen ingyenes...

Ios 4.2.1-re milyen ingyenes alkalmazások vannak AppStore-ban?

Figyelt kérdés

Kaptam egy első generációs Iphonet és arra szeretnék lehúzni alkalmazásokat,főleg játékokat.Már találtam párat(AngryGran,Turbo Granny,Waterslide),de a legtöbb ingyenes csak demo.Jailbreaket nem akarok.

A válaszokat köszönöm.



2013. márc. 16. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok van, nézz szét a külön ingyenes részlegben. :) Sok app nem fogja támogatni mert elég régi az OS.


Ugyan nem ide tartozik, de valamit félrenézhettél. Vagy nem első generációs iPhoneod van, vagy pedig nem 4.2.1 van rajta, ugyanis az első generációs iPhonera a 3.1.3 volt az utolsó megjelent iOS. Ha valóban 4.2.1 van rajta akkor a te telefonod iPhone 3g lesz. :)

2013. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nézegettem,de a legtöbb csak demo. 4.2.1 van rajta,nemnagyon értek az iPhonekhoz,nekem azt mondta akitol kaptam,hogy 1. Gen. Amit biztosra tudok,hogy csak fényképezni tud,videózni nem. Konkrét neveket nemtudsz esetleg?
2013. márc. 17. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Fu sajna, nem tudok, nem sokat játszok. De sok sok 100 van fent, nézelődj :)

Ha fényképezni tud akkor második generációs, azaz iPhone 3g.


Sajnos ezen a telefonon már sok app nem megy. :(

2013. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!