Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 vagy Xperia Z?

Galaxy S4 vagy Xperia Z?

Figyelt kérdés
alap információk alapján szinte ugyanazokat tudják, tudom van különbség közöttük, de hasonlóak pl: ram, kamera. Szerintetek melyik tud többet? Itt inkább már csak a "dizájn" a fontos? Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 17. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Z jobban tetszik
2013. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:

teljesítmény teszteken az s4 felülmúlja a z-t,kijelzőben is és szerintem majd aksi időben is,anyaghasználatban viszont nem.

igazából tudást tekintve kb mindegy mert mind bőven többet tud mint ami szükséges lenne.

még szerintem egyik sem éri meg az árát ahhoz még kicsit lejjebb kell mennie.

az s4 árát meg még nem is tudni de kb 200ra kell számítani.

kamerában z állítólag nem jeleskedik,hogy mennyire igaz nem tudom.

2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt samum, ismerősömnek S3, de én nem veszek többet Samsungot.Optimalizálatlan szutyok mind.A féléves telóhoz már nem adtak ki frissítést(S Plus).Most Xperia S van, álom a Samsunghoz képest.
2013. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Xperia Z sokkal szebb szerintem
2013. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Osynho ***** válasza:
54%

Volt a kezemben Z, de azzal a kijelzővel nekem nem kellene... Persze könnyű eladni, hiszen nagyon menő full hd-s, de iszonyat fakó, színtelen a képe.


Vegyél HTC One-t :)

2013. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Balázs88 ***** válasza:
LG Optimus G-t inkább S3 nál jobb mindenben, a Z szintjét hozza hardverben, kijelzőbe sokkal jobb csak nem Full HD hanem HD, meg kamerája is jobb képet csinál, anyaghasználatban is ott van.
2013. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dirtboy ***** válasza:

jaja pontosabban true HD azaz nem 720p hanem 768p ami 318ppi értéket eredményez.

amire gondoltam hogy néhány dologban jobb is a z től:

Linpack for Android (single)

Smartbench 2012 Prod.

Smartbench 2012 Games


[link]

2013. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
S4 jobb a Z-től minden tekintetben.
2013. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) de egyetértek azzal hogy tudásban egy átlagos felhasználó számára nincs igazán különbség, nekem a Z jobban tetszik külsőre, de megpróbálom mindegyiket kipróbálni
2013. márc. 18. 20:06
 10/16 Balázs88 ***** válasza:

Látszik sokan nem látták élőbe a Z-t.

Szemből tökéletes a képe! Ha oldara fordítod akkor fakóbb, de én szemből nézem a telefonom nem oldalról :D

Nagyon jó a képe szerintem, én inkább azt venném, legalább kinézetre és anyagra se olyan mint egy kínai gagyi mint pl a samu.

2013. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!