Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ion-nal kapcsolatb...

Sony Xperia Ion-nal kapcsolatban tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekel ez a telefon, és kíváncsi vagyok személyes gondolatokra. Megéri a telefon az árát függetlenül (83 000 Ft) ? Vagy esetleg mondanátok más telefont hasonló paraméterekkel? pl: Sony Xperia SL,V,Acro S, Lg Optimus 4X HD.. stb.. Ja és a Samsungok nem érdekelnek.

2013. márc. 17. 12:59
 1/4 dirtboy ***** válasza:

én egy darabig iont szerettem volna,szerintem megéri az ion választani az s-slel szemben.

igaz hogy teszteken kikap de a nagyobb kijelző,jobb kamera számomra megérné azt a pár mínusz pontot.

az 4x hd viszont jobb az iontól mind kijelzőben mind teljesítmény teszteken viszont azt állítják róla hogy nincs jól optimalizálva az oprendszer,hogy ez mennyire igaz nem tudom.

2013. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az Ion, V, Acro S 3as közül megérné az Iont választani?
2013. márc. 17. 16:26
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ez attól függ mik az igényeid,ha hardvereket nézünk akkor a v a legjobb,alázza az ion és az arco s-t.

ha megfelel neked a 4,3as kijlező méret akkor egyértelműen a v-t válaszd ne az arco s-t.

2013. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hát nagy kijelzős telefont szeretnék, olyan 80 körül mint az Ion,4XHD.. lehet még majd gyűjtök a V-re, de inkább megveszem majd az Iont :)
2013. márc. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!