Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo gond?

Sony xperia tipo gond?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy tipot.Egész jó kis készülék,de csak otthon szembesültem azzal hogy nincs hozzá headset.Eddig még csak úgy vettem telefont(az elmult 10 évben 15 telefonom biztos volt,és mindegyikhez adtakis,mindegy)aztán elkezdtem használni,hurrá minden szuper,dehogy!Az akksija még 1 napig sem bírja.Visszamentem a boltba hogy adjanak hozzá headsettet 2 tipus is volt az üzletbe mindkettőre kiírta hogy nem kompatibilis eszköz.Na itt már kezdtem elveszíteni a türelmemet.Néztem a neten hozzá gyári headsettet 16000 be kerül köszi nem kérem,ja és akkormégvegyek hozzá autós töltőt is,mert gyenge az akksi.Na az faszamennyibe fog ez fájni???Ekkorazt mondtam az eladónak hogy ez egyszar és szeretnék helyette egy másik típust választani,erre azt mondja hogy nem cseréli(pedig 72órán belül vittem vissza)a legtöbb amit tehet hogy elküldi szervízbe,és majd ők orvosolják a gondot(vagy nem!?)ugyhogy elküldtük szervízbe a készüléket amit majd 2-3 hét mulva kapok vissza addig kaptam cserekészüléket egy Huawei y 200 -at esküszöm még jobban bejön mint a sony,de hát ez van.Miért kell szívatni a polgárt ha csak egyjó telefont akar venni?
2013. márc. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha utánanéztél volna rendesen, tudtad volna előre, hogy nincs hozzá headset. Mostanában egyre kevésbé divat adni a telefonhoz.
2013. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Nekem abszolute nincs problem!ŐŐ Telenornál vodánal v t-nél vetted?én szintén nem kaptam headsetet de én ilyet használok 2500ft-ért: ehs44afsbe(gh59-10419e)
2013. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én az előző telefonom (c5-03) bluetooth headsettjét használom a tipohoz de azt is csak a mercedesem vezetése közben. király (vagyok) ;-) yeah
2013. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz... 1500 vettem egy gyagyi kínia sazr headsetet és működik, elárulom minden jack dugós headset jó hozzá nincs olyan hogy nem kompatibilis , az aksis gond nem tudom mi, nekem nagy használat mellet + szinte egésznapos wifizés mellet 2 napig bírja.
2013. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző válaszoló nagyot téved! Csak 3.5-ös headset jó hozzá, én 500 Ft-ért vettem. De 2000 Ft-ért vehetsz hozzá Smart headsetet, és állítsd be a Live Ware kezelőben, vagy ha úgy tetszik intelligens csatlakozóba , hogy felismerje a füllhallgatót. (tipo gazda)
2013. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Verbőczi Dávid ***** válasza:
!. nek üzenem,hogy hülyeség amit ír!Nézzen már utána!Bementunk a telefonboltba és ott ajánlottak nekünk (3,5 mm) Sony Ericsson headsetet 2-t is de kiírta h nem kompatibilis! és másik headseteknél ugyan ez volt!
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Verbőczi Dávid ***** válasza:
4.-et akartam írni :)
2013. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!