Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?...

Mi a baja a telefonomnak? (Huawei Y200)

Figyelt kérdés
Augusztusban kaptam, eleinte semmi baja nem volt, pár hete kezdett meghülyülni. Kezdődött úgy, hogy ha valaki sms-t küldött nekem, nem jött át, kiírt valami olyat, hogy a szöveges üzenetek memóriája megtelt. Kitöröltem a régi üzeneteket, beállítottam 300-ra az üzenetek korlátját, és néha még mindig nem jó. Pedig az SD kártyán 5,7 GB szabad memória van, és elvileg be van állítva, hogy oda mentse. Aztán csak úgy magától bekapcsolja a repülőgép üzemmódot, bekapcsolásnál nem kéri a pin-kódot (be van állítva, hogy kérje), ha bekapcsolom a telefont, kiírja, hogy a Huawei indító program váratlanul leállt, sötöbö... Netezés sem megy, a Facebooknál ugyanezt írja, Tumblr-nál is, mindenhol. Néha még a galériába sem lehet belépni, mert akkor is kiírja, hogy a Galéria nemtommi váratlanul leállt. Sokkal lassabb az egész, igazából már semmit nem lehet normálisan csinálni rajta. :S A segítséget előre is köszönöm.
2013. márc. 17. 14:19
 1/3 Vortrex ***** válasza:

Ez egy valós hibajelenség, főleg a kisebb mobiloknál. Az a baj, hogy a telefon belső tároló kapacitása folyamatosan csökken, az app-ok mindig egy kicsit rápakolnak (tudtod nélkül), míg el nem éri a fennmaradó hely a ,,kritikus" 5-10Mb-ot, amiből már nem enged többet felhasználni, viszont ettől a legtöbb program üzemképtelenné válik.


Egy gyári állapotba állítással a legegyszerűbb helyre hozni (de akkor telefonszámokról feltétlen csinálj mentést), persze így is előbb utóbb megint befog telni, de addig is van rá egy éved.

2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
Igazából, nem kell rögtön a közepébe csapni, próbálj először minél több alkalmazást az sd kártyára helyezni. Persze előbb-utóbb úgyis betelik, de így kilehet tolni.
2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy minden az sd kártyán van, de így sem jó :( mondjuk van, amit nem is lehet átrakni a kártyára, mert nem engedi... :S
2013. márc. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!