Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy srác rámírt aprodon hogy...

Kuhár Attila kérdése:

Egy srác rámírt aprodon hogy érdekel-e egy csere az ő iphone4 16gb-os telóját az én sony arc s-emre szerintettek megéri és ha igen akkor hogy tudom felismerni az igazi iphone-t és a clone-t?

Figyelt kérdés
[link] itt vannak képek

2013. márc. 17. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A töltő kábellel mi történt? Olyan, mintha el lenne szakadva.
2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát igen, így ránézésre a telóval nincs semmi probléma, csak a töltő kicsit viseletes. ebay-en párszáz Ft-ért pótolható(tapasztalat), bár nekem még nincs rá szükségem, de az enyém is kicsit olyan 2 év után. csere meg nehéz döntés, igazából én androidos telóból csak sony-t vennék, tehát konkrétan a csere az reális, de dönteni nem tudnék, hogy megérné-e. én úgy vagyok vele, hogy nem cserélném el az iPhone 4-emet, szóval szerintem megszeretnéd.
2013. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy tuti tipp. Ha T-s a teló, akkor kell, hogy legyen róla számla. Namármost a számlán ugye szerepel az IMEI szám, azt össze tudod hasonlítani a teló IMEI-vel ha egyezik, akkor tuti nem klón.
2013. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
afelöl meg lehet nyugodni, hogy ez egy eredeti teló. adás-vételit viszont jó írni róla, bár ilyen korban már nem valószínű h ne lenne kifizetve.
2013. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI SRÁCOK A VÁLASZOKAT
2013. márc. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!