Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon hardweri...

Melyik a jobb telefon hardwerileg illetve szoftverileg? Nokia 113 vagy Samsung GT-E1230

Figyelt kérdés

Kivételesen nem a tudásra gondolok, hanem arra, hogy melyiknek nincs sok gonjda az sw-val illetve melyik bírja jobban hardwerileg is?

A Samsung sok mindent gyárt igy nem tudom, hogy érdemes-e telefont venni tőlük, a Nokia pedig nem áll a helyzet magaslatán, ezt olvastam.


Csak normális válaszokat kérek.


2013. márc. 17. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A Nokiák minőségével nincsen semmi probléma. Pénzügyileg vannak bajban, mert az okostelefonjaik nem fogynak (Symbiannal másik irányba mentek eleinte, mint az iOS és Android, és későn kapcsoltak). De telefont azért még tudnak gyártani. Én a kettő közül a Nokiát venném - bár valószínűleg a Samsungnak sincs sok baja. Igazából bennem még él, hogy ha telefon, akkor Nokia (még ha pár éve nem is vettem Nokia telefont, butafonnál még tartom magam hozzájuk :D)
2013. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!