Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III (3) mini...

Samsung Galaxy S III (3) mini kékben jó férfinek? Mármint nem nőies telefon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább nőies telefon, mint férfias, de nem annyira nőies vagy férfias, hogy egy nőnek vagy férfinek ciki legyen, mert azt mondanák az ellenkező nemnek való telefon.

Bár ha férfiasabbat akarsz Xperia P, olcsóbb, jobb.

2013. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Régebben volt 3 SE-m is de 7hónapnál nem húzták tovább úgyhogy kilőve!!!


Szóval nem néz ki hülyén férfinál?

2013. márc. 16. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a rózsaszínű giccses mobilok számítanak női mobilnak, a többit inkább semlegesnek mondanám. Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem egyáltalán nem néz ki hülyén!
2013. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem nem néz ki furán férfinál, de a Sonyt meg kell védenem. Régen én se szerettem a gyártót, sok éve gyengék, romlandók voltak. Az utóbbi két évben viszont akkorát fejlődtek, hogy jogosan kerültek az élmezőnybe. Ár/érték arányban verhetetlenek, semmivel nem romlanak jobban, mint bármelyik másik (ugyanis ma már szinte minden gyártó ugyanazokat az olcsó alkatrészeket használja). Korrektek ezek a Sonyk, de nagyon.
2013. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2


Nekem is volt régen SE-m, elég sok, és egyik sem romlott el.

Illetve ahogy már előző is írta, hatalmasat fejlődött az utóbbi 2-3 évben a cég, még ha régen szar is lett volna, az nem jelenti azt, hogy örökre szar lesz.

2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha a suliban látom hogy a sok sony-t és sony ericssont hirtelenfelváltotta a samsung, a htc és az iphone akkor valami mégsem kósher a sony háza táján. :/
2013. márc. 16. 22:42
 7/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Samsung már régóta tömegtelefon, évek óta azokat gyárt. A sok hozzá nem értő anno megvette, aztán mindenki Samsung mániás lett, ma meg egyesek ok nélkül istenítik a legtöbbet. Közép- és alsókategóriában a Samsung gyenge és túlárazott. Az S3 egy drága készülék, drágább az Xperia P-nél és gyengébb is. A Sony-nak jobb a kijelzője, szebb és élesebb, nagyobb felbontás mellett, teljes egészében fémből van a készülék, nem olcsó, fénylő, ujjlenyomatgyűjtő műanyagból, jobb zenében és jobb a kamerája. Prémium minőségű darab. Hülye lennék a Samsungért fizetni, amire egyébként érkezett már olyan panasz, hogy a készülékház nagy előszeretettel kopik.
2013. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos visszatérve az eredeti kérdésre!?
2013. márc. 16. 23:57
 9/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát én már válaszoltam rá, totál unisex.
2013. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Sőt, fehérben is az. A fehér se egyenlő a nőiességgel. A fehér ma nagy divat, nekem is fehér telefonom van, és S3-ból is simán megvenném, ha valaha is lennék olyan elvetemült, hogy Samsungra költenék.
2013. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!