Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni külsőre a 3G-t és 3GS-t?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az i4 és i4S-nél a kis fekete csíknál, de a 3G és 3GS-t? Csak külsőre kérdezem, belsőre tudom a különbségeket.

2013. márc. 17. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs külsö különbség rajta.
2013. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél inkább egy értelmes telefont,minthogy csak villogjál!
2013. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, jó nagy egy paraszt vagy.


Az első megjelenése óta (2007) iPhone-t használok, nem is kívánok mást. Volt már több androidos telefonom, mind egy kalap sz@r volt. Az s3 is. Köszönöm a kedves tanácsodat, nem villogok vele, sőt, olyan tok van rajta, ami teljesen eltakarja az almát.


Feltettem egy kérdést, arra kéretik válaszolni, nem fogok egy arctalan emberrel vitatkozni a sz@rról, a büdös nagy semmiről. Remélem legalább a felét megértetted, de lehet hogy a te nyelveden kellett volna fogalmaznom...

2013. márc. 17. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
azért azon pontosíthatnál, hogyha az első megjelenése óta iPhone-od van, akkor hogy volt androidos telód...de nem szólok bele a vitátokba, neki soha nem lehet iphone-ja ezért irígykedik. amúgy tudtommal sem lehet különbséget találni külsőre a kettő között. talán annyi, hogy 32 gigás nincs 3G-ből.
2013. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!