Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Gyorsan merül a...

S. O. S Gyorsan merül a telefonom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem a vodafonnál egy sony xpéria tipo készüléket.Ha kértem internetet rá akkor több napig is ki bírta az aksija.Most hogy nincs rajta internet,wifit használok és reggel, este is töltenem kell hogy kibírja.Mindig kikapcsolom a wifit hogyha nem használom. Nem tudom hogy ezek a dolgok mennyire függnek össze. Az akkumulátor használatánál a Google szolgáltatások, Android operációs rendszer 40% körül van.(internet mellet ez a százalék sokkal kevesebb volt)Nem nagyon értek a telokhoz így ha valaki tudna segíteni hálás lennék :) akár priviben akár itt :)

2013. márc. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknod, hogy az androidos telefonok többségét naponta/kétnaponta tölteni kell. Nem lehet vele mit kezdeni. Én a galaxy minim van, hogy napi 2x töltöm :D (igaz, az akku rossz állapotban van)
2013. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinàlj egy szofyverfrissıtést, hàtha segít. :)

Pc companiont vagy Sony update service-t hasznàlj hozzà. Magyar nyelvü mind a kettő

2013. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak wifit használok, viszont azt sokat! 2 naponta töltöm
2013. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a múltkor letoltottem a marketrol egy "aksi javító" progit (ami annyiból állt hogy lekapcsolta nekem az adatforgalmat meg hasonló) na de a lényeg hogy kiírta nekem hogy mobilnettel 40perig használható még az aksi, wifivel meg 1ora 20p (kb így volt). ebből én azt szurtem le h wifivel kevesbbet fogyaszt. viszont találtam olyan funkciót is a telefonba hogy ha wifin van akkor frissitse automatikusan a progikat a marketrol :) és ha tényleg ez van akkor meg van a megoldasr
2013. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!