Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy sim kártya?

Mennyibe kerül egy sim kártya?

Figyelt kérdés
Légyszives ne linkeljetek T-mobilos linkeket, mert utánna néztem az interneten és semmilyen választ nem kaptam a kérdésemre. Ugyanis nekem az a problémám, hogy tönkrement a telefonom, de van egy új készülékem, és abba szeretnék egy olyan sim-kártyát, amilyen a régiben volt.
2013. márc. 18. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor vedd ki a régiből a sim kártyát és tedd bele az újba!

vagy ha a kártya is tönkrement, akkor igényelj ingyen egy új kártyát a szolgáltatótól!

vagy köss egy szerződést (előfizu havi xy összegért, akár 1000ft/hó) vagy vegyél INGYEN egy feltöltőkártyásat és akkor raksz rá pénzt amikor akarsz!

2013. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval ha bemegyek a t-mobilba és azt mondom elvesztettem a sim kártyám, azt mondják oké tessék itt egy új ingyen???
2013. márc. 18. 20:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma bementem és 4700 ft ot kértek érte...
2013. márc. 19. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

hát most 4700 forint nem a világ vége :D

ha mindenképpen lejjebb akarod vinni az árát, köss egy szerződést!

ha előfizus vagy, mondd, hogy kártyás akarsz lenni, ha kártyás, akkor meg előfi zus!

nálunk ezt 500 ftért megcsinálták!

2013. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!