Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítsek 2.3.4-ről 4. 0-ra?

Frissítsek 2.3.4-ről 4. 0-ra?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Ericsson Xperia Ray telefonom. Most az alapértelmezett Android 2.3.4-es van rajta. Ehhez a telefonhoz már van frissítés Android 4.0-ra. Utánaolvastam, és azt írták több helyen is, hogy frissítés után nekik nem működött a Wi-Fi.


Szerintetek frissítsem, hogyha net nélkül nem tudnám mire használni?


Ha frissítem, és nem lesz jó a vezeték nélküli hálózat, akkor szervizbe garanciával megjavítják?


És ha tudtok, akkor írjatok pár véleményt az új rendszerről.


A válaszokat előre is köszönöm!


2013. márc. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez mindenkinél így volt, vagy csak 1-2 embernél... Szerintem a frissebb mindig jól jön, ha elromlik, akkor vidd vissza, mert semmit olyat sem tettél vele...
2013. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asszem úgy van hogy alaphelyzetben le van tiltva a wifi.. de én nem nagyon értek ezhez itt egy csávónak egy videója aki feloldotta egy xperia playen : http://www.youtube.com/watch?v=Bn3cmOD_Pds
2013. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Én kb. egy hete frissítettem rokonomnak. Semmi gond a wi-fivel, minden beállításod megmarad. A rendszerről kár írni, sokkal jobb, rengeteg új funkcióval. Szerencséra a kameraszoftver is kapott végre exponáló gombot a kijelzőre, marha idegesítő volt összevissza tapogatni.
2013. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ehhez kell rootolni?
2013. márc. 19. 16:59
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Nem kell. Szedd le a PC companiont a PC-re, azzal tudod megcsinálni a frissítést. Hivatalos update, végleges verzió, nyugi. Gyorsan meg van, csak kövesd az utasításokat. Annyit tudok még írni neked, hogy ha kész a frissítés, első bekapcsoláskor sokat fog időzni a készülék, ne ijedj meg. Viszont ajánlom a frissítést, tessék nekiesni. :)
2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Megcsináltam és jó.
2013. márc. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!