Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook app androidon mennyi...

Facebook app androidon mennyi adatforgalmat generál, ha nem wifin vagyok?!? Illetve melyik a jobb böngésző?

Figyelt kérdés
Alap/Chrome/Opera Mobile
2013. márc. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem most Chrome van fent, elég gyors. Régi telómon Opera mobile-t használtam, az is elég jó volt, de most a chrome jobban bejön. Nem sok adatforgalmat generál, ha facebookozol (bár attól függ mennyi képet nézegetsz stb.). Szedj le egy progit, ami méri a playről: pl. 3G Watchdog. Be tudod állítani, hogyha eléred a limitet, akkor lekapcsolja a netet alapból (nem lesz túlforgalmazási díj)
2013. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nekem az Opera fekszik a legjobban. Az Opera Mini meg pont azért van, hogy kevesebb adatforgalmat csináljon. Jó még a Dolphin is. Hogy a face app mennyi adatforgalmat csinál, nem tudom. Mindenesetre nem sokat, mert egy ismerősömnek a 25 MB elég egy napra, pedig sokat csüng rajta.
2013. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha Chrome-ot használom néha meg a facebook app-et akkor elég 500MB egy hónapra?
2013. márc. 19. 22:37
 4/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
500 MB? Hát az sok. Sima böngészéssel meg face-ezéssel nem eszi meg a töredékét sem. Ami sokat leszív, azok a videók, Skype, ilyesmi...
2013. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nekem is az 500 MB csomag van, elhasználhatatlan normál netezéssel. Stream videókat (youtube stb.) kerüld, azzal túlfuthatsz, azt inkább wifin.

A FB adatforgalom elenyésző, de rengeteg készülékmemóriát zabál és sok háttérfolyamatot generál, lefogja a telefont.

Én leszedtem és operán át szoktam belépni. Így mondjuk nem kapsz értesítőt semmiről.

2013. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!