Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy rossz kapcsolatból való kilépés nem felszabadultságot, hanem még erősebb negatív érzéseket generál? Miért érzem úgy, hogy még a rossz kapcsolatban is jobb volt, mint nélküle élni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azért, mert nagyon nagy szükséged van egy másik ember közelségére, a szeretetre, még akkor is, ha az a kapcsolat már nem ért semmit. félsz az egyedülléttől, de hidd el, majd találsz magadnak jobbat, ne sírj vissza egy rossz kapcsolatot!
2012. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem a szeretet hiányzik, meg nem is a kapcsolat jellege, hiszen az már rossz volt, viszont ő maga és a személyisége nagyon hiányzik. Baromira szerettük egymást, de mégsem tudtuk jól működtetni a kapcsolatot. És igazából a kapcsolat terhei nélkül valóban jobb, ő maga viszont nagyon hiányzik.
2012. ápr. 6. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
És mik voltak a kapcsolat terhei? Hasonló helyzetben vagyok én is, csak nálunk a barátom szakitott, és ö érzi azt amit most te. De mi is imádtuk egymást.
2012. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtunk együtt élni, kicsináltuk egymást. Agyonnyomtuk egymás hajtásait, teljesen elvesztettük egymás mellett az önbecsülésünket, ő megszűnt férfinek lenni mellettem, én pedig megszüntem nőnek lenni. Nem szárnyakat adtunk egymásnak, hanem éppenhogy elvettük őket.
2012. ápr. 6. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Úristen, sajnálom. Nálunk hál istennek nem ilyen komoly volt a "baj". És ha annyira szerettétek egymást miért nem változtattatok menet közben? Bár ez már eltér a tárgytól:)
2012. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltunk, de valahogy annyira különbözött a temperamentumunk, illetve annyi sérülést cipelünk mindketten a múltból, hogy a próbálkozásaink is csak arra voltak jók, hogy saját magunkat gyengítettük vele. Amennyire passzolunk minden téren (életcélok, életfelfogás, érdeklődési kör, értékrend, stb) annyira nem passzoltak a lelki defektjeink. A végén már egyfolytában bőgtünk mind a ketten, annyira fájt, hogy nem megy :(
2012. ápr. 6. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor el kell,h engedjétek egymást. Ha a sors úgy akarja, úgyis össze hoz még benneteket. Ha ti is vállalkoztok rá,h adtok még egy esélyt...
2012. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak olyan fura, hogy vaciláltam azon, hogy szakítani kellene vagy fél évet, vagy még többet. Közben irigyeltem a szingli barátnőimet, egyedül akartam lenni, bulizni, pasizni, hülye storykba keveredni, élni. Azt hittem, hogy megkönnyebbülés lesz véget vetni ennek. Ehhez képest eltelt 2 hónap és még mindig sírva ébredek minden nap. Egyáltalán nem élvezem a szingliséget, és nem is vágyom rá. Szenvedek nélküle, pedig lekötöm magam, tök jó melóm, sikeres vagyok, jól is nézek ki, de mégis egy láthatatlan kis porszemnek érzem magam nélküle.
2012. ápr. 6. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg furi:) Még csak azt se mondhatom kiegészitettétek egymást. Tudod, a kötödést valakihez, nehéz feladni. Csak ez lehet, az alapján amit irtál.
2012. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az igazság az, hogy Te is kapcsolatfüggő vagy, ahogy én is, és minden 5. ember Magyarországon. Keress rá google-ba: kapcsolatfüggőség és olvasgass... :)
2012. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!