Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket erdemes venni?...

Melyiket erdemes venni? iphone 4s-----galaxy 3------xperia s

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Galaxy 3!? Tee szerintem az S3-ra gondoltál, ebben au esetben azz venném. Ezek közül az a legjobb. A másik 2 két külön kategória.
2013. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát én windows phone párti vok(nokia lumia), de ha már ez a lista, akkor ezek közül mindenképp a galaxy s3!
2013. márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én xperia s-t venném. ugyanazt tudod azzal is, amit az s3-mal, csak olcsóbban meg pont olyan hardver van benne, ami nem felesleges. iPhone 4s helyett meg 4-et mondanám...szintén azért, mert érdemben nem gyorsabb, kivéve ha videózást nézzük.
2013. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Galaxy s3

Az a legjobb ezek közül

2013. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
iphone 4s mert sokkal értékálóbb!! a samsung most nagyon belelendült a jobbnáll jobb telefonk gyártásába csak sajna ezek hamar el is tűnnek a többi megjelent telefon között! az iphone telefonok pedig mint mondtam értékállóak! pl amikor kijött a samgung galaxy ace akkor full nagy szám volt! de bagyon hamar lecsengett..! az iphone 3gs szériája pegig még mindig megállja a hejét habár már nem mai telefon..::)
2013. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!