Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri "nem olyan ismert"...

Amcsih kérdése:

Megéri "nem olyan ismert" telefont venni mint pl: HTC, ZTE, M-tech (Media-tech), Motorola, Gigabyte, Evolve, Emporia stb?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg, és melyiket nem?

2013. márc. 19. 14:01
 1/6 Sn0wf0x válasza:
58%
Ne haragudj, de ennek a kérdésnek így semmi értelme. Egyrészt mi az, hogy nem olyan ismert? A HTC, meg a Motorola, meg a ZTE? Másrészt meg, nem csak márka alapján kell telefont választani, szinte mindegyik gyártónak van alsó, közép és felső csúcskategóriás telefonja is. Mire használnád, milyen funkciókra van szükséged stb...
2013. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azé de nem véletlenül van idézőjelbe -.-"
2013. márc. 19. 14:08
 3/6 A kérdező kommentje:
ki hogy értelmezi..van aki úgy hogy nem olyan elterjedt stb..
2013. márc. 19. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

"Még csak nem olyan ismertnek" sem mondanám őket...főleg ha azt nézzük, hogy tavalyi eladási listák és eredménye alapján a ZTE van a harmadik helyen droidos vonalon...

A HTC meg már akkor világszerte népszerű volt, mikor a PDA-kba telefon modult is kezdtek pakolni és jöttek velük a windowsmobile smartphone-ok...ugyanis abban az időben a HTC volt az abszolút überelhetetlen csúcs, amit senki más még csak megközelíteni sem tudott.És most is jók.

Moto meg...A motorola gyártotta az első valóban kompakt és hordozható mobiltelefont, szóval nekik sincs létjogosultságuk ebben a kategóriában lenni.Evolve és Emporia szintén a legnagyobb nevek között vannak, csak a maguk kategóriájukban.Tehát Strapa, és nagyimobil kategóriában.

A gigabyte zte telókat dobál saját név alatt, az m-techről meg nincs vélemény.

Az, hogy Te nem ismered ezeket, még nem jelenti, hogy kevésbé lennének ismertek.Max neked.


Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, megérheti, mert vannak ezek között baromi jó telók.Főleg HTC-től, és mostanában a ZTE is jön fel, mint a talajvíz.

2013. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan ZTE Blade-m van és most volt két éves. Jó kis készülék,nem is tudom van-e ilyen jó készülék ennyiért. (Persze rootolni kellett)

Viszont ,ha vennem kéne most,akkor gondban lennék. A blade2,3 annyira nem lett jó,ahogy olvastam,de nem próbáltam. Viszont ,ha már drágát vennék,akkor csak is nexust vennék.

2013. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan ismert, csak nekünk az. Hetente boltokba böngésznénk a kínáltot, ismernénk több fatát.

Nagyifon félét kerestem. Sajna 5000 Ft alatti készülékekből kellett választanom.

Media-Tech DoublePhone MT847, esett a választás. ( remélem jól választottam, mert ajándék. és most nem vehetem elő. média tec, max a száma más ).

Ennek ki volt az " elődje "? érdekelne csak 1 kicsit.

Boltba 1 szimkártya bekerült a helyére. 2 kártyás. Magyar nyelv van rajta, beállították.

Üdvözlő zene hangosnak tűnt, pedig volt némi zaj. Ez is lényeges.

Gombok jól kiemelkednek, ez is szempont volt.

Nagyobb az óra kijelző, mint a nokiánké.

Nagyon nem nyomkodtam, azt hiszem nem nyikorgott.

Remélem a memo kártyát is használhatom, zene hallgatásra. Na meg 1, 3? pixeles kamera..

Telefonálni, smst írni, ébresszen, legfőképp arra kell.

3 olcsót is megnéztem azért nem tudom rádiója van-e.

2015. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!