Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen XPERIA telefont vegyek?...

Milyen XPERIA telefont vegyek? Szempontok: 1. Kihangosítva jól szóljon és hangosan! :D 2. Nagy képernyő 4inch felett.3. Nagyon jó kamera.4. Nagyon szép és éles kép. Most jelenleg Xperia U-m van, de túl kicsi is, meg halk is. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajaj... Ha ennyire szórni akarod a nehezen megkeresett pénzt, akkor vegyél mondjuk egy Xperia P-t, S-t, T-t, mert mindegyik jó. De az U még egy éves sincs, vagy maximum annyi, és máris megy a kukába? Ez szerintem nagyon nagy hülyeség!
2013. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát meguntam azt, hogy egy alap TIPO fél hangerővel úgy szól,mint egy házimozi! :D

És kicsit a kijelzővel mellélőttem, mert túl kicsi számomra... amúgy nem rosz telefon,sőt. Csak nem nekem való..

2013. márc. 19. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz inkább mellé egy hangfalat, olyan kicsi hangszórókból az összes szarul fog szólni...
2013. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Esetleg valamivel drágábban ha tudsz várni 1-2 ónapot vele érdemes kivárni a most megjelent Xperia L/SP párost :) Direkt fotózásra születtek :D
2013. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Xperia.floyd válasza: Igazad van, lehet, hogy megvárom- vagy megveszem az Xperia P-t.


(Igazából mégegy ok amiért váltani akarok, hogy nincs JB,és mivel Rom készítő vagyok ezért szeretnék JB-t is romolgatni, de zárt bootloader esetében ez nem lehetséges :(.

2013. márc. 19. 15:50
 6/7 Xperia.floyd ***** válasza:
Bocsi az OFFért csak azt akartam kérdezni , hogy ugye az új modelleken már csak függetlenül nyithatók a bootloaderek? :)
2013. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hivatalosan eddig is. Viszont "nem hivatalosan" a 2013-2012-es modellekel bezárólag, még nem lehet nyitni...

Ezért kell független telefont vásároljak.

2013. márc. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!