Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung Galaxy...

Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S3? többi lent.

Figyelt kérdés
telefont szeretnék vásárolni, de az érdekelne, hogy ez a 2 telefon közül melyiket érdemesebb megvenni abból a szempontból, hogy tovább maradjon "ütőképes", azaz, hogy ne kelljen olyan hamar lecserélni egy újra, mert már nem viszi el az új appokat stb stb. remélem érthetően írtam le.

2013. márc. 19. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az i4 nagy hátránya a kis tárhely. 8GB kb semmire sem elég. Ha játszani is akarsz akkor felejtős. Egy komolyabb játék simán elvisz 1.5gigát is. Ha meg még egyéb dolgokat akarsz rajta tárolni, mint képek, zenék és főleg videók amiket a telefonnal készítettél, akkor igen erősen korlátoz a 8GB.


Az alap appokhoz nem kell egy erőgép és az iOS támogatottsága is jó, tehát az miatt nem kell aggódni, hogy nem futnának a programok.


Szoftveresen még kb 1.5 évig lesz támogatva és jön hozzá az iOS frissítés.

2013. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb a Galaxy S3.És nem csak tárhely szempontjából hanem teljesítmény szempontjából is.2 évig tuti a legjobbakhoz fog tartozni,nem fog elavulni.
2013. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iphone 4-en a 32 GB-os azért jó. A 8 GB gyakorlatilag egy félig üres kaszni csak, ahogy itt már leírták, ha akarod használni, adj, kicsivel többet érte és jó lesz. A szoftverfrissítés mindig lehetséges, én régebben a 3 gs-en is a legfrissebb iOS-t használtam és minden rendben volt, persze csak akkor, ha nincs feltúrva az agya.
2013. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
S3 jobb. ÉN azt mondom ,hogy az S1 is simán veri az iphone 4et és még az is egy nagyon jó telefon
2013. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Az iPhone 4 et max az Sgs 2 -vel lehet hasonlítani nem egy S3 -al , és 4s-t vagy 5 öt vegyél ha iPhone-t akarsz , az s3 tól nem jobb , de az sgs2 től bőven (a 4)..


Tehát ha ebből a 2 telefonból lehet választanod akkor Sgs3 , ha már szóba jönne a 4s akkor érdemes átgondolni a választást (én akkor 4s-t vennék) , de érdemes kipróbálni a telefonokat, egyikkel sem jársz rosszul ,hisz felsőkategóriás készülékek , itt nem kapsz selejtet

2013. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!