Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csináljam meg a telefonom...

Rotterdami kérdése:

Hogy csináljam meg a telefonom érintőképernyőjét?

Figyelt kérdés

Van egy samsung s5230 tipusú telefonom, aminek nem működik a kijelzője egyáltalán (mármint világít meg képet is ad, csak nem tudok érinteni rajta.

Van egy ugyanilyen kölcsön telóm, és át akartam cserélni a borítást és ennek is ez lett a baja.

Ha tud valaki segíteni azt megköszönöm.

még ma kéne megoldás mert hívást várok és így nehezen megy

Apropo hívás: ha hívni akarnak, a telefon foglaltat jelez


elvileg valami csatlakozás lehet a gond, mert miután szétkaptam a másikat annak is ez a baja sajnos



2013. márc. 20. 13:09
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Nem èri meg foglalkozni vele. Többe kerül bele a kijelző, mint amennyit a telefon èr. Szèriahiba a rossz kijelző.
2013. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

valami el lehet mozdulva benne, mert miután szétszedtem a másikat annál is ez a gond

nameg persze az egyik kölcsönteló ígyhát így is úgy is jónak kéne lennie

szerintem szervíz lesz ha nem tud senki segíteni benne

az oké, hogy többe kerül a javítás mint a teló, de azért nem fogom rosszul visszaadni

2013. márc. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!