Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj, ha 2010 márciusában...

Baj, ha 2010 márciusában kiadott telefont veszek?

Figyelt kérdés

Két telefon között hezitálok: az egyik 2010 márciusában jött ki, a másik 2010 októberében. Róluk van szó: [link] és [link]

Nincs kedvem ezzel sokat foglalkozni, amúgy sem értek az ilyen műszaki cuccokhoz. Egy ismerősöm szerint nem jók, mert régi az Android és az új programok már nem mennek rajta. Ez igaz?


2013. márc. 20. 14:24
 1/4 anonim válasza:
Hat szerintem inkább ne tedd .... Több okból sem. Egyik H mar bizti nincs rajta garancia a szervizbe es a másik H gyorsan tönkre megy mivel nem egy mai darab
2013. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelel az igényeidnek akkor megéri .Én a Galaxy S-t venném ezek közül !
2013. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj csak nem ésszerű. Az első a jobb. Attól is függ mennyiért veszed.
2013. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül egy Sony Ericsson Solat rendeltem újonnan, holnap fog megérkezni.
2013. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!