Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonokra tudják...

Melyik telefonokra tudják megcsinálni hibátlanul a cyanogenmodokat?

Figyelt kérdés
Eddig mindig sony (ericsson) -m volt, de a cm -eknek mindig volt (van) valami hibája. Pl. nem működik az nfc, kamera, fm rádió stb. Milyen telefont vegyek legközelebb, amire 100% -osan hibátlanul megtudják csinálni?
2013. márc. 20. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefont hardver szerint kell választani,nem pedig hogy van e rá hibátlan főzött rom...
2013. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a mellébeszélést.
2013. márc. 20. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik főzött romnak vannak és lesznek hibái. Erre tényleg nem lehet alapozni egy telefonvásárlást.

Nem feltétlen kell CM romokat használni és máris talál az ember olyat ami számára (még a kisebb-nagyobb hibák ellenére is) megfelel.

Régen volt Motorolám, arra kevés rom volt, meg ami volt az is vacak volt. Most HTC-m van, erre meg rengeteg rom van és jók is. Elsősorban nem a romcserélgetés miatt választottam, hanem mert apámnak is HTC-je van, tudtam, hogy bitang jó telefonok alapból is és ha rászánom magam megint a romcserélgetésre akkor van dögivel az is rá.

2013. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb mindegyikre ugyanaz, egy-két apró hiba mindegyikben jelen lehet.

Egyébként felmész XDA-ra, ott kiválasztod a készüléked (valamelyik újabb Sony-ra rákeresel, mondjuk Xperia P, U, sola, Z, ZL, akármi), aztán az android development menü alatt megnézed a főzött romokat. Nagyvalószínűséggel még az első oldalon lesz CM ROM (ne olyat nézz, ami csak CM alapú, hanem magát a CM-et keresd), ahol majd írják a bugokat.


#1


Aki nem csak arra veszi a telefonját, hogy facebook-ozzon annak ez is szempont lehet.

2013. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én ezt úgy gondoltam, hogy valaki, aki jártas a témában leírja, hogy pl. a sg3, az új nexus stb. és ezek közül választottam volna egyet.
2013. márc. 21. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyan már!

mindegyikre kijön előbb utóbb egy működöképes rom!

sgs3 már egy éves szal arra biztos több javítást eszközöltek, jobban fut,

de pl nekem xperia Z-m van és arra még csak alpha meg beta romok vannak!

ha vársz akkor bármilyen mobilra rakhatsz romot!

2013. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!